| abcddcba a întrebat:

Am programul foarte dat peste cap, ziua dorm, noaptea stau treaz. Astazi m-am culcat la 9 dimineata, m-am trezit la 5 dupa-masa iar apoi m-am culcat iar si m-am trezit la 11 noaptea. Am dormit mai mult de 12 ore, sunt sanse sa am vreo boala? Gen anemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N3verM1nd a răspuns:

Salut. Si eu am aceasta "boala" cum zici tu laughing)
Nu-i nimic grav. E 7 dimineata si eu nu am dormit deloc. E vacanta. Oricum e simplu, doar stai toata ziua treaz iar apoi la noapte o sa adormi happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai lenevită.

| Bizon95 a răspuns:

Daca esti adolescent, din cate am inteles e normal sa, stai noaptea si sa dormi dimineata
insa daca tu te trezesti, si apoi te culci imediat, atunci s-ar putea sa ai ceva, chiar anemie
si mai ales, ca, daca te scoli la 11 noaptea ciclul se repeta

moment in care eu ma cam jenez sa iti spun solutia standard... pentru ca e posibil sa ai ceva la inima (isuficienta cardiaca la inceput se manifesta prin oboseala si dormit foarte, FOARTE MULT)

asa ca, in locul tau m-as duce la niste analize... nu ai ce sa pierzi

| abcddcba explică (pentru Bizon95):

Am facut niste analize acum 1 luna 2 si nu aveam nimic, poate aparea in timpul asta?

| Bizon95 a răspuns (pentru abcddcba):

Da

| Furnicuta000 a răspuns:

Da sigur laughing
Crezi ca esti singurul care face/a facut asta?
Incearca sa stai azi toata ziua treaz si sa te culci la 9 seara apoi te trezesti maine dimineata si uite cum s-a schimbat programul happy