| ERIKWHITE a întrebat:

Salut, am respiratie ceva mai dificila, simt ca am nevoie de mai mult aer ca sa ma mentin, nu am alte simptome, ar putea sa fie covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La spirometrie ce rezultate ai?

| ERIKWHITE explică (pentru sierra1):

Nu am temperatura, tuse sau vreo altceva, doar respir ceva mai greu, atat

| sierra1 a răspuns (pentru ERIKWHITE):

Dacă vrei un diagnostic corect, dă infomații clare. Dacă nu dai, du-te la medic