| Neindemanatul a întrebat:

Salut,am sarit in cap la piscina,si un domn ce innota mi-a dat un picior in ochi,ciudat e ca ma doare si capul,mai exact deasupra ochiului,inteleg ca ochiul are legatura cu(,) creierul, dar e enervant, stie cineva in cat timp trece sau ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai daca durerea persista ar trebui sa mergi la medic deoarece in apa tu nu ai simtit lovitura asa puternic si poate de fapt sa fie ceva mai grav.

| stupuantoniaandreea a răspuns:

Şi eu am avut ceva asemanator si eu mi-am pus gheata sau o lingura rece la ochi dar la cap eu am luat in medicament! Cred ca iti este de folos! Trece maxim in 2/3 zile!