| Solerado323 a întrebat:

Am si ei o problema medicala, cred. Simt o coasta (cred) ca imi apasa in ceva, in plaman cred. Ma jeneaza atunci cand respir, dar nu incat sa nu pot respira deloc. Respir bine, n.am nicio problema, doar ca ma cam jeneaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Nu este de la coasta, este de la coloana care este inflamata de la raceala si radiaza durerea in fata spre piept.Trateaza coloana cu antiinflamatare naturale, nu antibiotice.

| Solerado323 explică (pentru giony54):

Ideea e ca nu ma doare in piept sau altundeva, ci in spate, undeva, nu stiu cum sa explic.