| Rusu_Serena_2000 a întrebat:

Buna, TPU! Poate cineva sa ma ajute cu niste sfaturi? ...Cand ma aflu intr-o incapere mica cum ar fi liftul simt ca nu mai am aer, nu mai pot respira DELOC! Ce sa fac pe moment pentru ca ma apuca si ameteala si respir foarte repede dar parca tot aerul nu imi ajunge, parca ma sufoc si nu am nicio problema de sanatate! Poate cineva sa imi spuna ce sa fac pe moment? VA ROOOG! Simt ca nu mai pot RESPIRA, DEVIN AGITATA, TRANSPIR SI MA PANICHEZ, CE SA FAC PE MOMENT PT. CA DUPA ACEEA IMI REVIN DAR PANICA E PE MOMENT! CE AS PUTEA FACE ATUNCI? VA ROOG...

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Se pare ca suferi de claustrofobie. Un psiholog te-ar putea ajuta sa o controlezi.
https://doc.ro/......-tratament