| Jake143 a întrebat:

Salut, am si eu 2 intrebari pe seama tigarii electronice:
1. Tigara Electronica este foarte nociva? Daca da atunci cu ce probleme te intampini?

2. Tigara Electronica slabeste ca si tigara normala sau nu se atinge de masa musculara?

Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Saske96 a răspuns:

1.Nu,nu prea intampini nici o problema numai daca fumezi 1 sticla pe zi.
2.Nu cred ca se atinge de masa musculara fiindaca sunt aburi si de exemplu dupa un dus nu slabesti.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

1. Tigara electronica este mult, mult mai putin nociva decat tigara normala (daca vrei amanunte iti si pot explica de ce)
2. Nu, nu slabeste ca tigara normala.

| Jake143 explică (pentru Hammurabi):

Pai am auzit ca tigara aia fara nicotina tot se socoate nociva sau no?