| YoYo a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: Eu peste o saptamana trebuie sa-mi scot o alunita destul de urata de pe spate, problema este ca eu fac sala de vreo 2 luni si nu vreau sa dau inapoi. Cam ce perioara de timp nu am voie sa fac efort dupa aceasta operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Stai calm, nu stagnezi pentru o saptamana, doua..gandeste-te ca daca continui antrenamentele si o ignori perioada de recuperare se va mari si va trebui sa stai o luna - doua.

| iuyugu a răspuns:

Ar cam trebui sa stai un pic pe tuse happy