| Habernabel a întrebat:

Salut,am si eu o problema.Am 16 ani,sunt virgin,nu mi s-a rupt ata.Dar in partea laterala a capului penisului, am un fel de "a doua ata"(o pielita care leaga capul de corpul penisului). Este normal sa am asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Poate așa ești tu făcut de la mama natură, dacă nu te doare sau nu te deranjeaza, nu cred ca ar fi vreo problema.

Dar este recomandat totuși sa faci o vizită la urolog.

| Habernabel explică (pentru Violente):

Multumesc pentru informatie.Nu ma deranjeaza absolut deloc acea pielita din partea dreapta, nici cand decalotez penisul, dar sunt stresat pentru ca nu am mai vazut la nimeni asa ceva.

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

E ok boss, stai linistit

| Azre a răspuns:

Ața nu se rupe! Suntețio fenomenali. Se cheamă fren și leagă prepuțul de gland.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand o vizită la medicul urolog.
Poate aşa eşti lăsat tu de la mama natură.
Te pup!

| ZaRa007 a răspuns:

Cred ca ti-a cusut maicata cand erai mic o ata sa ramai mereu virgin (for ever) laughing