| Dragu_Victor_1999 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand misc burta se aude numai apa in ea. ca si cum ar fi o sticla de apa.
Nu stiu ce sa fac! Nu am dureri de burta sau diaree. Doar asta.
Help! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Miriam567888mn a răspuns:

Stai calma e normal din cate știu eu e doar apa care de mișcă în stomacul gol happy alta explicare nu mai am...happy
Îți recomand ca după ce bei apa sa stai liniștit câteva minute happy happy happy