| cosminboy12 a întrebat:

Am o mare problema cand ascult ceva sau muzica unui joc da misc mouse-ul se aude intrerupt daca nu il ating se aude perfect sau daca pun muzica in bara de activitati help me

2 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

A agatat un virus, ori ai folosesti mai multe programe in acelasi timp si iti consuma din resurse foarte mult, sau in cel mai rau caz, ai resursele destul de mici...tu stii cel mai bine, daca ti-a mers canva bine chiar daca miscai mouse-ul inseamna ca ai agatat un virus. Funda?

| Ciotea a răspuns:

Ai virusi asa facea si al meu dar l-am dezvirusat.