| tioan a întrebat:

Am si eu o problema cu ametelile, mai intai simt ca-mi vibreaza urechea dreapta si apoi ma ia ameteala pentru un minut sau mai putin. O fi lipsa de vitamine/minerale? Nu am mai patit chestia asta de cateva luni bune, dar astazi m-a lovit din plin.
Am obiceiul ca atunci cand fac dus sa las sa-mi curga apa in urechi ca sa mi le curat, o fi si de la asta?
Inca odata, nu ma doare nimic, doar imi vibreaza urechea dreapta, ma ia ameteala, imi trece....si atat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ɴιcoleтα a răspuns:

Consulteaza-ti medicul de familie. Si eu am patit la fel. Cand ma aplecam ameteam si ma durea capul foarte tare. Ai probabil niste lipse de vitamine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se poate sa fie o anemie, o tensiune mica, ar fi bine sa faci niste analize.
Te pup!