| LosTica a întrebat:

Am si eu o problema cu urechea stanga, este infundata de 3 zile si este o senzatie foarte deranjanta. Mentionez ca sunt racit rau de tot. Ce pot face? Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dar doar 2 zile.de obicei este de la nasul infundat, daca esti racit cred ca este si asta un motiv...mai bine ai intreba un doctor

3 răspunsuri:
| MadQueen a răspuns:

Daca esti racit inseamna ca e din cauza racelii. Si eu am patit la fel. Mi s-au infundat urechile de parca aveam dopuri ele laughing Dar o sa treaca dupa ce incepi sa te insanatosestiwinking Sincer...nu stiu daca poti face ceva... incearca sa mananci bomboane mentolate. Daca de la menta se desfunda nasul poate merge si cu urechile laughing Barftawinking

| Zady a răspuns:

Sau poate ai mers la piscina,sau la un rau si ai facut otita, o afectiune a urechii, trebuie sa mergi cat mai repede la doctor si iti vor spune ce sa faci

| LosTica explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dupa 3 zile mi-a trecut odata cu raceala.