| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am racit la plamani si intr-o seara am tusit atat de tare ca mi s-a infundat urechea stanga. Au trecut aprox. 2 saptamanii si tot e infundata. Oare timpanul a fost afectat? Voi ramane surd? Aceasta este o problema medicala si va rog sa nu radeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aud cu ea, dar nu la fel de bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa mergi rapid la un medic ORL-ist.
Te pup!

| CMaria21 a răspuns:

Nu categorig nu! Dar mai bine mergi repejor la medic! Multa sanatate!

| JustSmileK a răspuns:

Du-te la doctor. Nu mai sta asa ca nu-i de joaca. Ti se mai infunda urechea cand esti racit dar in mod normal isi revine dupa cateva ore.