| Bl4cKLy0n a întrebat:

De doua zile ma îmi este infundata urechea și ma doare. Țin sa menționez faptul ca nu sunt răcit sau ceva, doar urechea îmi este infundata și ma doare.
De asemenea, am mai pățit același lucru, dar mi-a trecut după câteva ore.
Ce îmi sugerați sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aadriana1111 a răspuns:

Probabil ai stat in curent, fara sa iti dai seama.
Te poti duce la medicul de familie pentru un scurt control, la spital sau daca nu iti permite timpul..la farmacie. Insanatosire grabnica!

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Sa te duci la spital.

| Cristine9595 a răspuns:

Sa mergi la farmacie sa iti dea niste picaturi, si daca nu trece consulta un medic orelist.