| gabialex33 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema. De la un timp cand stau pe scaunul de la scoala ma doare atat coloana cat si burta, intai simt o durere la burta iar dupa ceva timp si la coloana. Ce as putea sa fac si de la ce ar putea fi? Este destul de dureros.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Adopta o postura/pozitie mai buna. Adica stai drept. Si pune-ti o pernuta pe scaun, daca nu ai.