| alyjr a întrebat:

Salut am si eu o problema de vreo 2 saptamani am o mancarime la anus si mi-a aparut niste burbonele si ma mananca si nu stiu cu ce sa ma dau sa-mi treaca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Foarte posibil sa ai hemoroizi, pentru hemoroizi sunt o multime de alifii dar cea care mi s-a parut mie cea mai buna ar fi Procto-Glyvenol, acum nu sunt convinsa ca ai hemoroizi, de aceea e bine sa mergi la medic sa iti puna un diagnostic dar daca sunt hemoroizi foloseste ce ti-am zis ca e cel mai bun

2 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Pot fi hemoroizi, oxiuri, alergie, alimentatie...te mananca mai intens noaptea?