| Trinity a întrebat:

Salut, am si eu o problema:
Imi tot curge nasu de vo 2-3 zile dar vb e ca nu obisnuit ci la 1-2 min trebuie sa ma duc sa-mi sulfu nasu, am luat si coldrex si am facut si frectie cu vo 2 unguiente dar nimicstraight face, stie cineva vun remediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Nu ai nimic.acum iti revii. daca ai luat coldrex ai facut foarte bine...ca acum de asta iti curge mai tare...iese "virusu".laughing.app.simpaticule imi dai si mie funda? am nevoie.sad. sau simpatico

1 răspuns:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Orange a zis o varianta dar mai e una o sinpla alergie