| thecops a întrebat:

Am şi eu o problemă în legătură cu penisul. Am fost la doctor să văd dacă am fimoză, aparent nu am. Dar am rămas cu problema. Capul nu se decalotează singur în timpul erecţiei, şi dacă încerc eu s-o fac, mă cam doare. Ce se întâmplă? E ceva grav? Va dispărea problema asta poate după primul contact sexual? Ţin să menţionez că mă spăl în fiecare zi dacă e nevoie, dacă nu, o dată la două zile. Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pandicorn1234 a răspuns:

Stai calm, nu este nicio problema grava! Fratele meu mai mic a avut aceeasi problema insa la primul act sexual totul s-a reglat si a parcurs totul normal! Nu te speria timpul va rezolva toate problemele