| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
Am visat ca eu și cu cineva am ucis o pisica neagra, ce vrea sa interpreteze visul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrea ce vrei tu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Visele nu inseamna nimic in realitate. Oamenii din trecut le atribuiau tot felul de semnificatii mai mult sau mai putin stupide pentru ca atat ii ducea capul.Intre timp am evoluat.

| gabicoo a răspuns:

Că o să te salte mascații.
Mai lasă dracului țigările alea și treci pe băutură.

| TheGentleman a răspuns:

Citește Freud. El cu asta s-a ocupat toată viața laughing

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ai avut doar un coșmar, nimic mai mult!

| Catlove33 a răspuns:

Salut,
Acesta este un semn de neglijență. Ai uitat de îndatoririle și responsabilitățile tale pentru că acorzi prea multă atenție unor non-probleme. Acest lucru este destul de riscant pentru că vei rata activități importante. S-ar putea să sfârșești prin a nu reuși să ai grijă de familia ta și de cei dragi. Acest vis te încurajează să îți evaluezi critic planurile înainte de a le pune în aplicare. Evită să faci lucruri importante în grabă. Asa stiam eu, nu stiu daca e corect :}

| CorleoneGyovanny explică (pentru Catlove33):

Cum adică sa sfârșesc?

| Catlove33 a răspuns (pentru CorleoneGyovanny):

Nu stiu, asa stiiam eu de pe gogle.

| Claudiu1213a a răspuns:

Nu te lua dupa tot felul
de superstitii cu pisica neagra, poate ca te -ai gandit de mult timp la vreo pisica, sau poate ca ai vazut o pisica neagra care ti-a taiat calea si tot te-ai gandit la aceea pisica.Sa știi ca visurile vin din: gândurile noastre persistente, adică la ce te gândești cel mai mult și la ce te gândești cel mai des(la ce te gandesti aproape zilnic ), vin de la Dumnezeu, dar mai sunt și visuri care vin de la Diavol