| valentin2002 a întrebat:

Are cineva idee daca merita sa cumpăr un fotoliu de masaj? Vreau unul de la Komoder, arată foarte bine, dar doresc să știu dacă... Merita? Durerile de spate sunt la ordinea zilei la toți membrii familiei, mă gândeam că asta ar putea ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai degraba v-ar putea ajuta o pozitie corecta de stat pe scaun, sa aveti fiecare un scaun ergonomic in casa si sa faceti fizioterapie cei care aveti probleme cu adevarat cu coloana.
Nu stiu cat reface problemele la spate un scaun cu masajwinking

| siriusblack98 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic, este fix degeaba contra unor dureri de spate.Ca sa nu te mai doara elimini cauza.Mai exact pozitia incorecta.

| JulyDreams a răspuns:

In Buc au prin malluri si se pot folosi contra cost. Ultima data am vazut prin Sun plaza. Daca stai aici, poti merge sa vezi cum te simti (luandu-ti masuri de protectie bineinteles).

| valentin2002 explică (pentru JulyDreams):

Acestea sunt superioare fata de alea din Malluri. Încă nu știu sigur că sa fac.

| JulyDreams a răspuns (pentru valentin2002):

Poti sa ii contactezi ca sa le ceri o vizionare si testare de fotolii. Sunt scumpe si e normal sa testezi inainte ca sa stii ce cumperi.

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Am vazut ca cei de la lila rossa au fotolii de masaj ieftine https://bit.ly/3H82Bnb