| dariusbumbescu a întrebat:

Eu obisnuiesc sa adun chistocurile de tigari de pe jos si sa le scot tutuna, dupa care tot tutunul ala il rulez intr-o hartie de caier. Si il fumez. E bine? Dau funa. Fara raspunsuri gen lasa-te de fumat happy E amuzant ce zisai eu da e si economicos laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Cristi2YO a răspuns:

O duci rau....esti plecat si putin cu capu, ia-ti un job

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici la aurolaci nu am vazut obiceiul asta

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Cel mai tampit lucru de a te otravi cu rezidurile concentrate in chistoace. Daca tot fumezi, cumpara la pachet si fumezi una pe zi, salvandu-ti sanatatea.

| Salluty a răspuns:

In primul rand, chisticurile au fost in gura cine stie cui cu cine stie ce boli contagioase. Deci este periculos sa te imbolnacesti ( poate chiar grav )
In al II-lea rand poate s-a pisat un caine acolo pe tigara apoi tu iar itit pui sanatatea in pericol.
In al III-lea rand poate lunea a dat cu oiciorul zigarile si pe papuc e plin de bacterii. Cibe stie unde sau in CE a calcat persoana respectiva ( treburi de caini, pisici, porumbei )
Deci daca vrei sa fumezi dar nu ai bani de tigari mai bine gaseste-i tun loc de munca. Asa o sa iesi mai bine. As outea spune ca e mai benefic entru organism dar cel mai bine ar fi sa nu fumezi in exces ( daca soui ca nu te lasi )
Funda?

| Zerg a răspuns:

Este foarte sanatos sa fumezi din tigarile... fumate de cine stie ce leprosi, tebecisti si asa mai departe.
Eu sper ca glumesti.
1. Ca sa stii si tu, ureea, o substanta gasita din plin in urina, este folosita la tigari pentru a-i face o aroma mai puternica.
2.Ce scrie mare pe fiecare pachet de tigari?
3. Daca fumezi...macar respecta-te si nu fuma dupa toti boschetarii.

| Green2OI3 a răspuns:

Acele chistocuri au fost fumate de toți boschetarii..Mai bine dai bani pe niște țigări decât să îți pui sănătatea în pericol.Nu ești sănătos la cap!laughing

| Fatzica97 a răspuns:

Frate,iti recomand sa iti iei un job. Ceva simplu, dar care sa-ti placa.Si sanatatea ta este in pericol daca tot strangi chistoace.Cumparati tu tigari.E pentru binele tau.

| asu27 a răspuns:

Parerea mea este ca esti un fumator inrait si pe deasupra mai esti si sarac ca poola du-te dracu de retardat, iauzi la el fumeaza chistoace, bemiai poola