| Alex_10000 a întrebat:

Prietena mea a avut sperma pe degete dar sa sters si dupa 5 min si-a umezit vaginul dar fara sa-si introduca degetul in vagin. E posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Nu are nici o legatura.Ai mai si mentionat ca nu a introdus degetul...
E clar ca nu este insarcinata! Dar, daca chiar o ` mananca ` curiozitate, sa faca un test de sarcina.
Bye!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic da, practic riscul este foarte mic.

| ivona a răspuns:

Daca in timpul actului sexual v-ati protejat, nu.

| Tetitza a răspuns:

Nu... daca nu a bagat degetul nu... mi se pare foarte simplu de inteles

| Alex_10000 explică:

Am crezut ca umezindu-l spermatozoizi pot aluneca in interiorul vaginului, si acolo sa se intample necazul.