| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu in cat timp ma recuperez la deget am avut o mica problema la tendon si l-am tinut 16 zile in gips.ieri l-am scos din ghips Acum ma mai doare decat daca strang pumnul. doctorul mi-a spus ca e normal sa ma mai doare cateva zile si sa sal fortez sal strang.as vrea sa mai stiu si alte pareri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cumpara o minge din burete cu care incepi sa faci execercitii, strage mingea in pumn, relaxeaza.La inceput te va durea putin, dupa cateva zile va fi ok.Numai bine!happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai prin exercițiu îți recapeți mobilitatea pe el, exerciții medicale.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

În timp va trece. Nu e bai, stai liniștit

| Adrian_Bunea_1995 explică (pentru Azµre):

Multumesc pentru raspuns