| robertp1 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa ma ajute cineva cu niste site-uri nutritioniste, adica daca existea un site care imi calculeaza cate calorii mananc zilnic, sa bag eu cat si ce mananc zilnic, unul care sa zica ce are proteine sau nu, si cat are, si unu cu carbohidrati ce produse au nu sti ucat carbohidrati si ce nu, a-ti inteles voi, mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și practică un sport!
Pa, pa.

| aurasauras a răspuns:

Vindecator.com