| Jigokunokishi a întrebat:

Salut, aseară am fost la un concert rock și în sala era imbulzeala, lume multa și o căldură de te usca. După vreo ora de activitate în fata scenei a trebuit sa ies ca nu prea mai era aer în sala și eram doar în tricou, lac de sudoare. Aveam și capul puțin ud, în rest tot eram transpirat. Nici beat n am fost sa nu simt frigul. Se poate sa fac pneumonie sau ceva? Răceala simt deja ca ma ia, dar mai rău să nu fie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai transpirat de la dans!
In asemenea cazuri racesti doar daca iesi transpirat in frig (poti face si aprindere de plamani).

| UnholySaint a răspuns:

Daca te simti bine inseamna ca nu ai nimic.
La ce concert ai fost?

| Jigokunokishi explică (pentru UnholySaint):

Truda și Ura de după ușa

| UnholySaint a răspuns (pentru Jigokunokishi):

Nu vreau sa te jignesc, dar trupele respective sunt cam paralele cu muzica, credem ca s-au lasat de catat pana acum, si daca nu au facut-o ar fi cazul sa o faca.