| ConnectionLost a întrebat:

Salut,
Aseara, mai exact in 08.10 pe la ora 03:00, am fost la o fata pentru a face sex, tin sa mentionez ca fata era "strâmtă,(daca pot zice asa),fapt care mi-a facut sa se umfle pielea de langa capul penisului, ața s-a umflat si ea.
Mentionez faptul ca m-am fortat foarte tare asta facand sa apara durerea in timpul actului sexual.
P.S:Nici decalotarea nu prea reusesc sa o fac total.

Vreau sa aflu doar raspunsuri care isi au rostu, nu de la oameni fara bun simt!
Este o problema ceva? Sau doar de la frecarea brutala?
Multumeac pentru ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sti deocamdata daca este ceva grav sau nu. daca ai fi folosit prezervativ, ai fi stiut sigur ca nu e nimic serios. Spala-te cu blandete cu apa calduta si sapun, fara sa fortezi decalotarea si maine prezinta-te la un urolog. E posibil sa te fi ales cu vreo infectie, e greu de zis.

| Animeking223 a răspuns:

Cred că te-ai forţat prea tare sau ai primit o infecţie sau ceva.

Îţi recomand dacă nu trece în vreo două zile atunci trebuie să mergi la un doctor. Multă sănătate.

| ConnectionLost explică:

Vreau sa mentionez ca fata are toate testele facute, si nu prezinta nici-o boala de genul.

| Brigaela a răspuns (pentru ConnectionLost):

Exista o perioada de cam 6 saptamani in care poti fi bolnav si contagios, dar testele sa fie negative. Asadar, ca sa fii absolut sigur ca este ok, trebuie sa faca testele dupa minim 6 saptamani de abstinenta sexuala completa, altfel ele te informeaza numai despre starea ei din urma cu 6 saptamani.

| ConnectionLost explică:

@eren555
M-am fortat foarte tare, cu o seara inainte fusesem la aceeiasi persoana si am facut sex vreo 45 de minute neavand nici-o problema de genul.
A doua seara nu am putut sa o refuz si m-am dus si atunci, cu toate ca am simtit ca ma doare preputul foarte tare cand am inceput, si era intins la maxim, am continuat partida pana la inchiere, mentionez ca ata penisului nu o am rupta si uitandu-ma acum am observat pungute cu ceva lichid transparent.
De durut nu ma mai doare, dar decalotarea este imposibila si preputul pare mai larg si crapat oarecum.