| anonim_4396 a întrebat:

Salut,astazi dupa ce am venit de afara am simtit o durere in piept daca trag mult aer, durerea si acum ma indispune ar fi mai mult in zona plamanilor aveti idee ce este? Am observat ca daca ma apas pe piept ma doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Ai facut efort intens?

| Caro34 a răspuns:

Mergi la medic și fă-i o radiografie; poate fi și COVID; așa a început la mine când am fost infectată apoi au apărut și alte simptome. Nu te juca; sănătatea e foarte importanta! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anxietate,dar nu e sigur, cauzele pot fi multiple

| Motisor a răspuns:

Covid

| alextati a răspuns (pentru Motisor):

Ce covid ma terminatule, tu te auzi?

| Motisor a răspuns (pentru alextati):

De la covid ti se trage.

| alextati a răspuns (pentru Motisor):

De la *** lu ma ta mi se trage

| Motisor a răspuns (pentru alextati):

Si de la bunicăta

| AndreeaMar14 a răspuns:

Poate fi și atac de panica, eu m-am dus la urgente ca nu puteam respira bine și la fel, aveam un junghi în capul pieptului. Cel mai bine este sa te duci acolo dacă simți ca se agravează. Îți vor face câteva teste generale, si asa stai fără griji. Pe mine nu m-a costat nimic când am fost, daca iti e teama de costuri