| Andrei2111 a întrebat:

Astazi la o ora de gimnastica, trebuia sa facem 'lumanarea'. Dar dupa ce am facut-o, in loc sa imi las picioarele pe pamant si sa ma ridic, m-am rostogolit pe spate (cand eram in pozitie de lumanare) si am simtit o durere in zona cefei. Acum daca bruschez gatul sau daca ma uit in stanga sau in dreapta ma doare rau, o recomandare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ane14yrs a răspuns:

Eu aș spune sa te duci la un doctor, și poate îţi va spune el care e problema.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, sa nu fii facut entorsa sau ti-ai deplasat vreun os de la coloana.