| shhhs a întrebat:

Salut,
Azi, dupa ce am jucat fotbal ma durea putin mai sus de penis, in partea stanga si in zona testicolului stang...trebuie sa precizez nu mi s-a umflat nimic, stie cineva ce e?
NU IMI SPUNETI SA MERG LA DOCTOR, VA ROG.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiddoeraxus a răspuns:

Ti s-a intors testicolul, intindete pe spate sau daca nu pe partea opus testicolului si incearca sa te relaxezi si ai sa vezi ca iti trece. Daca nu incearca sa faci oleaca de miscare din picioare. Tin minte ca si pe mine ma apucase o data durerea si era in timpul orei de sport, dupa cateva min. de miscare mi-a trecut.

| shhhs explică (pentru kiddoeraxus):

Pai cum sa se intoarca? laughing

| kiddoeraxus a răspuns (pentru shhhs):

Uite asalaughing, ei sunt prinsi de ceva nu stau liberi, si creca ai facut un fel de miscare care este incomoda pentru ei. In fine, daca ai avut aceiasi "problema" ca si mine, ti-am zis ce am facut ca sa imi treaca.