| Maripapaia a întrebat:

Salut.
Azi in timp ce așteptam autobuzul pe o banca, a început sa ma doara spatele in zona lombara, doar partea pe stânga, apoi durerea s-a mutat mai in față si acum ma doare foarte tare într-o parte. In partea stângă. Si in autobuz, a început să-mi tremure piciorul drept si dupa 2 minute s-a oprit.
Ce înseamnă asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai litiaza renala? Mergi la camera de garda, iti vor face acolo investigatiile necesare

| Iote a răspuns:

Nu stim. Medicul iti va spune dupa consult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un medic neurolog

| crud a răspuns:

Inseamna nevoie de investigatii medicale.

| Ioana2221 a răspuns:

Te duci la doctor si iti spune el mai bine.