| Alex0000000000 a întrebat:

Azi m-am operat de unghie incarnata si am dureri foarte mari de la operatie...Cum pot sa reduc din durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iei un panadol sau ceva de la farmacie, pentru dureri.

| Anita_Paraian_1996 a răspuns:

Și eu la fel da m au ținut in spital câteva zile.și pe tine trebuia la fel ca am avut dureri și aveam venocard și imi injectau acolo Pt durere.ia un nurofen express forte sau ibuprofen