| ForeverYoung99 a întrebat:

Cam cat este o operatie pentru unghie incarnata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbești de ciubuc, nu? Cât te ține buzunarul ca să te trateze ca pe o ființă umană, nu ca pe vită!
Cu trimitere de la medicul de familie mergi la spital (de stat) și nu plătești nimic.
Sănătate!
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Efectuata intr-un spital de stat, nu te costa nimic daca duci adeverinta de elev, de salarizare, etc. Cat despre spaga, aia e partea a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 RON pe deget.

| ForeverYoung99 explică:

Am fost la un spital de stat, fara trimitere ce-i drept si i-am lasat 100 lei pentru o interventie de 20-30 de minute(asta pentru ca nu a specificat nici un pret) si ne intrebam daca era mult sau putin laughing si vroiam sa stiu, pentru ca nu m-am interesat inainte, cam cat costa.

| BombonikS a răspuns:

50 de ron sau mai putin.