| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Beau ~ 2 litri de apa la scoala si inca 2 maxim acasa. ( Apa de la fantana ). Seara ma trezesc fie sa merg la toaleta fie sa beau apa, beau guri mici, 2-3, elimin tot atat ( destul de mult, 30 de secunde laughing )
Mananc dulciuri dar nu exagerat, beau zilnic dimineata lapte, nu mananc prea sarat.
Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Poate ca ar fi bine sa iti testezi glicemia. http://www.i-medic.ro/......-te-macina