| ValentinCriss a întrebat:

Salut/Bună, mă numesc Valentin, ieri am umblat în tricou, m-am spălat pe picioare cu apă rece și cred că am făcut infecție urinară deoarece mă ustură atunci când urinez, ce pot face? Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Some0ne a răspuns:

Incearca urinal akut, daca nu functioneaza va trebui sa iei antibiotic (care este mai eficient), dar pentru antibiotic iti trebuie reteta de la un medic

1 răspuns:
| Antopuff a răspuns:

Uractiv, urisan sau ceai de merișor