| bymhyt a întrebat:

Salut cand eram mic am avut relatii intime cu gaini asta am facut de la vreo 12 ani pana la 17 si fara sa folosesc prezervativ sau ceva pentru a ma proteja, intrebarea mea este daca asta ma putut afecta invrun fel sanatatea saau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sper că troll-ezi, că dacă nu, ai probleme psihice și mai grave. Consultă un psiholog!

Bula
| Bula a răspuns:

Da, iti va ramane urma in creier (daca ai asa ceva). big grin tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti-a fost afectata sanatatea mentala, ca asta se cheama zoofilie!

| Felys a răspuns:

Sper ca este o gluma ceea ce spui dar daca totusi nu este nu ai motive de ingrijorare in legatura cu eventuale boli venerice pentru ca nu se transmit de la animale la oameni si invers

| Crackman a răspuns:

Logic poti sa faci infectie interna la penisului ( ca o ciuperca) sau sa ai salmonela inactiva prin anus... la ceea ce ai facut.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ti mai zica cineva asta i un comportamnt deviant...in caz ca e adevarat ce sustii tu. Inceteaza odata cu practica asta ca nu e normal deloc.

| Kogaion a răspuns:

Doamne...in ce lume traiesc...

| Nevroza a răspuns:

Si eu ma plang ca am relatie cu Manuela... Trist

| iAMVi a răspuns:

laughing Problema nu este ca te-ai babardit cu gaini, problema este ca ti-a incaput viermusul acolo, ca altfel n-am cum sa-i zic

| username1053847 a răspuns:

N-are ba nimic am avut si eu

| Tet0101 a răspuns:

Ce trist.

| MyrusVyrus a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))) Iti place sa iti bagi puta in gaini si dupa sa le mananci? laughing