| BluntHitter a întrebat:

Salut,ce as putea manca ca să ma ingraș?
Stiți niste alimente sau snackuri cu peste 600kcal per 100g?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Energizantele de orice fel creaza pofta de mancare la fel ca si berea - batoanele de tip sandvish din acelea cu sunca, sau cu snitel de pui, pastrama, etc. cu salata si cu ce mai pun in ele sunt iar foarte bune, tin de foame dar si ingrasa. Untul, smantana si branza topita de tip triunghiuri de la cutii iar ingrasa, cascavalul la fel, carnacioarii aceea mici tip > carnaciori de bere iar ingrasa, iar cartofii prajiti si omletele cu ceapa si alte ingrediente iar ingrasa. Energizantele si berea sunt doar pentru deschiderea apetitului sa mananci mai des.

3 răspunsuri:
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Alune de orice fel, caju, arahide, stafide, nuci, etc. si ciocolata neagra si cel putin 2 energizante pe zi diferite ca continut la doza din aluminiu. P e timp de vara cand tie sete mai mult si trebuie sa bei lichide folosesti tot energizante dar la doze normale mici dar sa fie din fructe.

| BluntHitter explică (pentru REMiXPaLTaLK):

De ce energizante?

| REMiXPaLTaLK a răspuns (pentru BluntHitter):

Energizantele de orice fel creaza pofta de mancare la fel ca si berea - batoanele de tip sandvish din acelea cu sunca, sau cu snitel de pui, pastrama, etc. cu salata si cu ce mai pun in ele sunt iar foarte bune, tin de foame dar si ingrasa. Untul, smantana si branza topita de tip triunghiuri de la cutii iar ingrasa, cascavalul la fel, carnacioarii aceea mici tip > carnaciori de bere iar ingrasa, iar cartofii prajiti si omletele cu ceapa si alte ingrediente iar ingrasa. Energizantele si berea sunt doar pentru deschiderea apetitului sa mananci mai des.

| anonimi74739273827294 a răspuns:

Unt de arahide