| Wordofthat999999 a întrebat:

Ce pastile de ingrasat imi recomandati care a avut efect la unii, va rog frumos ajutati-ma nu imi place sa arat slaba, vreau sa fiu mai grasuta. Am 52 kg si un inaltime 1.68 -1.69, cam asa cand m-am masurat ultima data, deci va rog frumos asta e dorinta mea de mult timp, vreau pastile puternice care sa-și faca efectul cat mai rapid posibil si macar sa ajung la 57-58 intr-o luna. Acord cea mai mare funda, mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut Worldofthat, in legatura cu intrebarea ta am un mare si bun sfat
1.Prezintate la farmacie, medic de familie, care iti va prescrie reteta, si folosirea medicamentului
2.Sau pe faza manula, consuma cat mai multe cipsuri, si paine,(nu conteaza cu ce sunt), si bea multa apa!
3.Nu fa multa miscare, si mananca de 3-4 ori pe zi macar, cu secvente scurte(adica mananci la 10 2 pungi cipsuri, si la 3 tot asa, etc.)
4.Nu iti recomand nici prea mult aceasta "Ingresare" findca poti ajunge sa ai deviiati de Grautate, si poti sa devi SupraPonderal
5.Recomand sa te ingrasi pana la 67. 70KG

-Daca nu se poate, pur si simplu sa nu iti fortezi organism-ul, poate avea conscentinte groaznice, si avem decat o viata..Gandeste-te bine ce faci!

Succes

| Wordofthat999999 explică (pentru Deny_Denis_2001):

Si daca mananc multe paste in fiecare zi ma ingras? Ca nu imi plac cipsurile deloc.

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Atunci n-ai ce sa faci,lasa sa vie totul de la sine, mereu se intampla asa
Daca dumnezeu te-a facut slab, asa vei fi, oricat te-ai munci sa te faci Gras
Fiecare om e frumos in fel-ul sau
Nu te Privi Urat, Sunt altii de au 25kg.
Atata timp cat esti sanatos, Bucura-te de viata!

Iara o solutie ar mai fi
Sa Iti cumperi Proteina de la farmacii, du-te in farmacie, si intreaba cum poti sa iei in grautate, sigur ve-i gasi ceva

Succes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si discuta cu el daca-ti recomanda Tonotil N. Eu l-am luat o perioada si imi era foame non-stop de la el, dar pofta de mancare se poate induce usor prin autosugestie - eu asa am facut pana la urma, imi ziceam ca imi este foame si ca nu m-am saturat asa ca mancam foarte mult. laughing Trebuie sa maresti cantitatea de calorii pe care o consumi zilnic ca sa te ingrasi.