| yonutdaniel20 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum pot rezista tentatiei de a ma lasa de fumat?
Vreau sa ma las de fumat fiindca sunt constient ca nu e sanatos dar ma tenteaza cand vad prietenii mei ca fumeaza langa mine si pana la urma cedez si fumez si eu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si daca esti in preajma lor si nu fumezi tot grav sanatatii iti dauneaza ar trebui sa iesi din acel anturaj daca vrei sa fii mai sanatos dar asta inseamna sa pierzi amicii tai

| Poinsettia a răspuns:

Nu sta in preajma lor cand incep sa fumeze. Cauta pe net site-uri care sa te ajute in lupta impotriva fumatului. Cauta si un forum de genul acesta. Te va ajuta.winking Se poate, doar sa vrei.winking
Succes!

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Plasturi antifumat?
Nu stiu daca functioneaza dar merita sa incerci.