| feliciazavoraru a întrebat:

Salut,cu 3 saptamini in urma am avut sex protejat(prezervativ), dupa calculele mele era in timpul perioadei fertile.Parca a fost tot ok si nu am avut incidente neplacute, am fost si atenti.Acum insa menstruatia imi intirzie cu 3 zile, ciclul nu e prea regulat.Am insa de o saptamana dureri abdominale si sinii imi sunt mariti( am senzatii si de usturime)credeam ca e de la menstruatie dar e mai diferit ca in celelalte cazuti.Campele abdominale sint mai mult dimineata si seara. Pina la testul de sarcina imi spuneti ce poate fi? sunt foarte panicata, nu am mai avut asa cazuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| feliciazavoraru explică:

Mentionez ca mai am si scurgeri vaginale albe, asemanatoare cu cele normale, insa sunt peranent si mai des