| Alin2626 a întrebat:

De 1 an simt de dimineata si pana cand ma culc o presiune pe cap imi zagvneste tot corpul si uneori simt furnicaturi in palme si talpi.Nu stiu de sa fac ca sa scap de aceste simtome.Am 17 ani si la endocrinolog se primeste de la 18 in sus.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fugi breh cu prostiile de aici! Medicul de familie ce zice?

| CuriousStuff a răspuns:

La endocrinolog te primest de la 0 ani in sus, cine te-a dezinformat? In plus, probabil nici nu e o problema endocrinologica, de ce nu mergi in primul rand la medicul tau de familie? Probabil e o simpla carenta de minerale sau vitamine sau ceva banal care se trateaza cu un 2-3 pastile. Fugi la medic.

Multa sanatate.

| vocea a răspuns:

Trebuie sa bei multe lichide sa fii relaxat si sa te odihnesti.