| ciprian4444 a întrebat:

De 2-3 ani am o durere extrem de puternica care apare brusc si tine 2-3 secunde in zona anusului si sub testicule si o durere slaba si in abdomenul de jos. Apare o data pe luna sau la 2 saptamani. In general apare si cu o nevoie de a ma duce la baie mai tarziu. Nu am greturi dar in ultima vreme e de mai lunga durata.
A aparut si aseara si azi cand m-am trezit.
Fara sa ma laud pentru ca chiar nu e cazul ma intreb daca e din ccauza ca ejaculez prea des sau din cauza unei probleme pe intestine.
Mi-am facut oricum programare la urolog asta seara.
Va reamintesc ca nu am greturi, doar o durere extrem de puternica care apare brusc si tine 1-3 secunde dar in 3-4 valuri intinse si pe 20 de minute.
O informatie cat de mica, daca a mai avut un barbat asa ceva sau orice stiti m-ar ajuta mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la urologie.
Pa, pa.