| H4iN a întrebat:

Salut, de 2 luni, din cand in cand simt o durere care tine cateva minute in plamani, cateodata in stangul, cateodata in dreptul.Tin sa mentionez ca am fumat aproximativ un an.M-am lasat cam acum 2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NintendoHackers a răspuns:

Fumatul poate duce la afecțiuni pulmonare și la multe alte probleme Foarte grave. Poate de aceea mai simți uneori durere la plămâni.