| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de azi a inceput sa ma doara "ouale" laughing
Adica ma doare ca si cum ar fi un ou dar nu chiar ca ma doare, simt o senzatie ciudata la el cand urinez si cand ma pun intr-o parte simt intr-un fel ca ma inteapa, ce ar putea fi? Fara hate va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mariusalex2019 a răspuns:

Du.te de urgenta sa consulti un medic, daca este o durere si cand mergi normal este ceea ce am avut eu in copilarie carne crescuta pe ou, iti va strangula oul si din cate imi aduc aminte in copilarie puteam sa raman ipotent.Deci mergi si consulta un doctor cat mai repede.Ai avut o lovitura in partea de jos mai demult candva si din cauza asta a aparut problema. Sper sa ma insel.

| utilizator6969 a răspuns (pentru mariusalex2019):

Nu ca ma doare, adica intr-un fel am o sensatie ciudata la el, nu stiu cum sa explic

| nicu991 a răspuns (pentru utilizator6969):

E posibil să fie vreo piatră care s-a mobilizat din vezică... Spre ieșire și ustură până o elimini.

| AnaQ a răspuns:

Poate ai făcut sport cu greutăți mari? Dacă da e posibil de la asta și ar trebuie sa faci o pauza, dacă nu mergi la un medic androlog.