| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
De azi dimineață imi vine sa strănut si cand vreau sa strănut imi trece senzația, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu?

| CorleoneGyovanny explică (pentru Violleta2022):

Păi când vreau sa strănut imi trece

| johnnny123 a răspuns:

Tu chiar trebuie să pui câte o întrebare pe TPU pentru fiecare senzație pe care o experimentezi?

| CorleoneGyovanny explică (pentru johnnny123):

Păi asta nu am pățit o niciodată

| johnnny123 a răspuns (pentru CorleoneGyovanny):

Ai pățit-o acum. Și ce-i cu asta? Senzația de strănut este extrem de comună și normală.

Nu trebuie să pui câte o întrebare pe TPU de câte ori te mănâncă în palmă, tușești, strănuți, te pișcă un țânțar sau ți se face pielea de găină.

| CorleoneGyovanny explică (pentru johnnny123):

Si atunci de ce nu pot sa strănut eu asta am întrebat, uita te la întrebare prima dată și da răspuns dacă știi dacă nu numai răspunde

| johnnny123 a răspuns (pentru CorleoneGyovanny):

Interesant cum întotdeauna cei care pun întrebări de doi lei se simt atacați atunci când cineva le menționează asta, și au pretenția ca acel cineva să "nu răspundă".

De ce nu poți adopta și tu aceleași standarde pe care le ceri de la ceilalți, și să nu pui întrebări de doi lei?