De azi dimineata mi se tot contracta stomacul, e o senzatie neplacuta. Aseara m-am culcat cu stomacul aproape gol si dimineata am crezut ca se mananca singur.Am mancat dar nu mai face asa des dar face. Se contracta la furca pieptului acolo. Aveti idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YuukiDream a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. La mine nu a fost nimic, adica am mancat, am asteptat cam 1 ora si nu mai facea asa. Daca tot face mai mananca ceva. Nu are ce sa se intample, e doar gol. Trebuie doar sa mananci (dar nu sa te imbuibi, ca atunci te doare). Succes!

4 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Ai rabdare sa dispara senzatia aceea sau mai "haleste" ceva happy

| Adixuuu a răspuns:

Am patit si eu asa, dar mi-a trecut peste 2-3 zile daca nu iti trece incearca sa mergi la control.

| karsivan a răspuns:

Mai bea niste lapte sau iaurt, ia si un no spa.

| Melymonade a răspuns:

Am mai avut asta... O să-ți treacă! Mai mănâncă ceva până atunci happy