| florinflorin14 a întrebat:

deci, am fost la medicul de familie si mi-a spus ca am varicela, intrebarea este de ce nu ma mananca absolut deloc, am bubite pe spate cam 60 piept vreo 10 si fata vreo 6. Inainte sa imi apara ma durea capu ingrozitor, stari de voma, dar febra nu aveam. Oare chiar am varicela sau vreo infectie alimentara?

2 răspunsuri:
| anonimvsanonim a răspuns:

Nu te mănâncă din prima zi laughing Ai răbdare încă câteva zile. Şi dacă medicu de familie îţi spune că e varicelă atunci e varicelă... La infecţie alimentară nu îţi apar bubiţe.
P.S. : chiar le-ai numărat pe toate? laughing))))))))