| scx a întrebat:

Salut.De ceva timp ma doare capul cand fac efort.Eu fac sala de aproape un an. Acum am luat o pauza ca este frig si stau departe de sala.Ma ia durerea de cap cand fac flotari tot mai des.Ce ar trebui sa fac.
Tin sa precizez ca am Tensiunea un pic mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ShoboM a răspuns:

Salut,cel mai bine e sa consulti un medic, e ceva leagat de oxigenarea creierului cand faci efort parerea mea.

| scx explică (pentru ShoboM):

Mersi,Cred ca am probleme cu respirarea corecta in timpul execitiilor happy