| Jigokunokishi a întrebat:

De ceva vreme dimineata cand ma trezesc, uneori, simt un fel de intepaturi in zona anusului, in interior, usor spre stanga. Nu e ca-i intepatura de ac, ci mai dragaba ceva dureros si simt ca se trage pana inspre abdomen. Unoeri mi s-a intamplat si cand stateam asezat. Siti ce ar putea fi? SA fie hemoroizi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Hemoroid,cel mai probabil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Exact hemoroizi sunt, mergi si fă colonoscopie ca sa te diagnosticheze un medic si sa i ti dea tratament

| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la sănătatea ta, du-te la un medic, "consultațiile" online sunt falsuri

| Ineys a răspuns:

99% hemoroizi asta daca nu cumva... dormi cu cineva si ai omis sa ne spui asta. In cazul asta s-ar putea sa nu ai nici o problema de sanatate...

P.S: Nu m-am putut abtine, nu ma injura.rolling on the floor