| iiRadu a întrebat:

Salut, de curand am ridicat un lucru la inceput nu era greu dupa 10 minute m-am plimbat cu bicicleta.
Dintr-o data ma apucat o durere de spate apoi am incercat sa fac intr-un fel exercitii sa pot scapa de durere.
A trecut cateva ore si nimic tot durerea a ramas.
Am facut abdomene si cand ma ridic de jos inca ma doare spatele dar in general se aude ceva si nu prea imi place, inca ma doare spatele si e deja a 2-zi. Credeti ca s-a defectat ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea... Ar fi bine sa vorbesti cu mama ta sa mergeti la doctorul de familie sau ceva, pentru ca nu e de gluma cu problemele de spate. Sau sa o rogi pe mama ta sa iti faca un masaj, dar in general eu as incerca sa iau legatura cu doctorul de familie cat mai repede tongue

Sper ca te-am ajutat cumva ^^

| iiRadu explică:

Nu exista ceva remedi?

| ankadiana9 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un control. Acolo iti pot spune concret daca ai sau nu ai probleme cu coloana iar daca spui ca inca te doare atunci exista posibilitatea ca ceva sa fie in neregula. Asa e cel mai bine pentru tine. Oricum, sper sa te faci binehappy