| HlpMeMyBro a întrebat:

De mult timp atunci cand stau jos pentru o perioada de timp si vreau sa ma ridic vad niste chestii, ca niste vedenii pentru 5 secunde si parca ma simt super obosit. Nu mi se intampla mereu dar e ciudat. De la ce poate fi? Tin sa mentionez ca am sup 13 ani. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Spune-i mamei tale, apoi mergeti la doctorul de familie.

| RogerTaylorLover a răspuns:

Buna! Pai in primul rand nu ar strica o vizita medic, dar prin spusele tale, s-ar putea sa ai lipsa de calciu/ fier. Cand se intampla asta, ti se face rau? Iti vine sa vomiti?

| HlpMeMyBro explică (pentru RogerTaylorLover):

Nu.

| RogerTaylorLover a răspuns (pentru HlpMeMyBro):

Am înțeles, cel mai probabil ai lipsă de calciu, nu e nimic grav, încearcă dacă poți azi să stai acasă, îi spui mamei și vă duceți amândoi la medicul de familie și de rezolvă. Sănătate!